Hakkımızda

Image 01

NE SA Mermer & Madencilik Limited Şirketi, 2013 yılında Sivas Organize Sanayi Bölgesi'nde modern bir fabrika kurmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu güne kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak Türkiye’nin önde gelen mermer üreticilerinden birisi olmuştur.

Entegre bir tesis olan NE SA Mermer hammadde ihtiyacının tamamını Sivas ilinde bulunan kendine ait mermer ocaklarından karşılayarak geniş bir renk ve ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimizin %75’i başta Çin, Irak, ABD gibi ülkeler olmak üzere 50 den fazla ülkeye ihracat edilmekte, %25’i ise iç pazarda prestijli projelerde kullanılmaktadır.

Ürün çeşitliliği, yüksek kalitesi ve kapasitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeyi amaç edinen NE SA Mermer, birçok büyük projeye imza atmış ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile aranan firma özelliğini koruyarak, yeni projelere de imza atmaya adaydır.

Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.